Sağır Kardeşler İnşaat

Sağır Kardeşler İnşaat 2000 yılında kurulmuş olup sektörde hızlı bir şekilde büyüyerek bir çok projeyi zamanında ve sorunsuz olarak teslim etmiştir. Sağır Karfeiler İnşaat daha çok üst yapı ve toplu konut alanında faaliyet göstermektedir.

Sağır Kardeşler İnşaat olarak biz; güçlü  teknik altyapımız, profesyonel ekibimizle ve modern teknolojilerimiz faaliyet gösterdiğimiz her alana yenilik getirmeyi amaçlıyoruz. Rekabet koşullarında mücadele edebilmek ihtiyaç duyulan hizmetleri sunabilmek planlı bir çalışma kültürünü gerektirir.

Altyapı inşaatları, bina inşaatları ve askeri yapılar başta olmak üzere tüm hizmet alanlarımızda üstün kalitemizi ortaya koyuyoruz, 2000 yılından bu yana sektör deneyimimizi çağımızın gereksinimlerine uygun olarak kullanıyoruz.

Hizmet götürdüğümüz tüm alanlara sosyo-ekonomik büyüme, sürdürülebilir gelişim ve üst düzey konfor sağlıyoruz.

Çağdaş teknolojiyi ince işçiliğimizle bir araya getirerek hem ihtiyaçlara uygun, hem beklentilerin üzerinde çözümler sunuyoruz.

Girişimci ruhumuzdan aldığımız güç ile, motivasyonumuzu her geçen gün artırarak dinamik ve inovatif bir firma olmayı sürdürüyoruz.

Sağır Kardeşler Logo

Şehmus SAĞIR
Yönetim Kurulu Başkanı